Aby wyświetlić tę stronę, musisz zainstalować Flash Player 9+.!

Pobierz Adobe Flash Player

Bank Pekao S.A. Opole
50 1240 5178 1111 0010 3728 8021

Linki

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Aktualna liczba gości online: 2

Dzisiaj jest: 27.01.2021r.

1% na Centrum Rehabilitacji dla Dzieci

Drodzy Wolontariusze, Pracownicy i Przyjaciele Caritas Diecezji Opolskiej,
rozpoczął się okres zeznań podatkowych i możliwość przekazywania 1% na organizacje pożytku publicznego. Prosimy Was o przekazanie swojego 1% podatku na działalność „Caritas Diecezji Opolskiej Organizacja Pożytku Publicznego”. Od pięciu lat liczba podatników przekazujących 1% podatku na Caritas, wynosi około 4 tysiące osób.
Wzorem ubiegłych lat przygotowaliśmy 30 tysięcy ulotek z nr KRS, krótkim opisem i sprawozdaniem z naszej działalności. W tym roku podatnicy mogą dodatkowo skorzystać z darmowego programu do rozliczenia pitów on-line: https://www.eopp.pl/pit/caritasdiecezjiopolskiej lub https://www.e-pity.pl/online/e-pity2012/opp.php?flash=1&KRS=0000290982.
W 2013 r. Caritas Diecezji Opolskiej OPP przeznaczy 1% na działalność Centrum Rehabilitacji dla Dzieci. Caritas prowadzi placówkę od września 1996 roku. Co roku obejmuje ona rehabilitacją pół tysiąca dzieci. Chociaż Centrum ma podpisany kontrakt z NFZ, jego działalność wspierana jest stale z pieniędzy wiernych m.in. z jałmużny wielkopostnej i darowizn Caritas.
Aby jak najwięcej pieniędzy z 1% podatku przeznaczyć na pomoc potrzebującym, Caritas Diece-zji Opolskiej rezygnuje z wykupu czasu antenowego lub miejsca na bilbordach i w czasopismach. W zakresie reklamy liczymy tylko na życzliwość naszych wolontariuszy, pracowników i przyjaciół.
Za promocję działalności Caritas i przekazany 1% podatku dziękujemy.

Ks. dr Arnold Drechsler
Dyr. Caritas Diecezji Opolskiej

 

Nie tracąc, pomagasz innym